Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Dom Mechnice ODI/D/2057

370 000 zł

Lokalizacja: Mechnice

Powierzchnia: 120.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2057

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Dom w Mechnicach koło Opola o powierzchni ok 120 m2

Serdecznie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu w Mechnicach niedaleko granicy miasta Opole.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o łącznej powierzchni 13,30 ara, działka jest bardzo przestronna i ustawna. Dojazd ulicą asfaltową.


Pomieszczenia:
4 pokoje,łazienka,kuchnia,strych
Dom wybudowany z cegły, dach pokryty dachówką, okna starego typu, na ścianach tynki, na podłodze panele, płytki, piece kaflowe.

Usytuowanie nieruchomości w bardzo przyjemnym otoczeniu innych domów jednorodzinnych.

Cały teren jest ogrodzony.


Zapraszam do osobistych oględzin nieruchomości.

Cena 370 000,do negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Liczba pokoi4
Poddaszenieużytkowe
Powierzchnia działki (m2)1330
Położeniepod miastem
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Teren zamkniętytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl