Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

Dom do remontu Kolonia Gosławicka ODI/D/967

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 140.00 m2

Numer oferty: ODI/D/967

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący do generalnego remontu, zlokalizowany w Koloni Gosławickiej.

Budynek znajduje się na dużej 14 arowej działce.
Na terenie posesji znajdują się 2 budynki gospodarcze.

Cena 230.000 zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Kanalizacjatak
Materiał budowycegła
Powierzchnia działki (m2)1400
Położeniemiasto
Prądtak
Rok budowy1970
Stan wykończeniado remontu
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl