Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Ciekawa szeregówka z dużą działką do remontu ODI/D/2052

470 000 zł

Lokalizacja: Grudzice

Powierzchnia: 160.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2052

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

istnieje możliwość podłączenia gazu miejskiego!!!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Grudzice.

Dom o powierzchni użytkowej 160 m2, powierzchni całkowitej 240 m2, znajduje się na 5,67 ar. działce. Dom jest budynkiem piętrowym.

Rozmieszczenie pomieszczeń:
Parter: 3 pokoje, łazienka, kuchnia.
I piętro: 4 pokoje, wc.

Standard wykończenia:
Okna: drewniane nowego typu, ściany: gładzie, tynk tradycyjny, podłogi: drewniane, w łazience płytki ceramiczne.

Ogrzewanie: piec na eko groszek.
Dom podpiwniczony.
Garaż w bryle budynku.
Droga asfaltowa, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki MZK.

CENA TRANSAKCYJNA: 470.ooo zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Garażtak
Kanalizacjatak
Liczba pięterparterowy
Liczba pokoi5
Ogrodzenie siatkatak
Ogrzewanie węglowetak
Oknadrewniane
Piwnicatak
Pokrycie dachudachówka
Prądtak
Rodzaj zabudowyszeregowiec
Stan wykończeniado remontu
Teren zamkniętytak
Umeblowanytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl