Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjny, ustawny z potencjałem w Kolonii Gosławickiej ODI/D/2056

795 000 zł

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 260.00 m2

Numer oferty: ODI/D/2056

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bardzo ładny, jasny i ustawny dom, zlokalizowany w Kolonii Gosławckiej.

Nieruchomość składa się z : dużego i jasnego salonu z aneksem w zabudowie wraz z AGD, sypialni z osobną łazienką oraz garderobą, gabinetu, pokoju gościnnego,halu, łazienki z wc oraz wiatrołapu.

Na podłogach panele, płytki w łazienkach oraz aneksie,
okna drewniane nowego typu, rolety antywłamaniowe,
drzwi zewnętrzne drewniane, antywłamaniowe, wykonane na zamówienie.
Na ścianach tynki, tapety, , na podłodze panele podłogowe, wykładzina, terakota.


Dom posiada 3 typy ogrzewania: gazowe, etażowe a także kominkowe,
z rozprowadzeniem ciepła do poszczególnych pomieszczeń.

Do nieruchomości przynależy garaż o powierzchni 120 m2 , wyposażony w instalacje elektryczną,z zapleczem gospodarczym, które można przekształcić w pomieszczenia mieszkalne lub pod działalność.
częściowo ocieplony, z dachem skośnym ,garaż ma dwa stanowiska zamykane dwoma bramami wjazdowymi.

W pobliżu szpital, szkoła, dwa przedszkola, żłobek, pozostałe punkty usługowe, przystanki mzk
poczta,fryzjer, stacja paliw, pizzeria, restauracja. Świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta.

TERMIN PRZEKAZANIA- DO UZGODNIENIA.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 795.000 zł bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Domofon / wideofontak
Garażtak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięterparterowy
Liczba pokoi4
Ogrzewanie gazowetak
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)672
Położeniemiasto
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy1997
Stan wykończeniado zamieszkania
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl