Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Pokoje na sprzedaż

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Opolu dzielnica MALINA ODI/G/647LOKALIZACJA: MALINAOFERTA NR: ODI/G/647
140 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka centrum ODI/M/1814LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1814
158 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje śródmieście ODI/M/1813LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1813
165 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje ul. Michałowskiego NOWA CENA! ODI/M/1812LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/1812
175 000 zł166 000 złWyłącznośćNowość
DOM DO WYNAJĘCIADom w Opolu dla pracowników lub studentów ODI/DW/107LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/DW/107
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.Nowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl