Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Pokoje na sprzedaż

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻDom w Kępie ODI/D/861LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/861
1 100 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ0% 2 pokoje Opole Zakrzów ODI/M/1843LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/1843
199 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻ0% Nowy Energooszczędny Dom Opole - Zakrzów ODI/D/860LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/860
690 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne i jasne 3 pokoje ZWM ODI/M/1842LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1842
285 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 75 m2 Centrum ODI/M/1841LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1841
311 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl