Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje z balkonem ul. Tarnopolska ODI/MW/715LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/715
1 300 zł / MIES.WyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokojowe na wynajem Pasieka ODI/MW/1724LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/1724
1 600 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 58 m2 Zaodrze ODI/MW/713LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/713
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 75 m2 ODI/MW/711LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/MW/711
1 412 zł / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAStylowe i komfortowe z miejscem parkingowym ODI/MW/708LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/708
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje Śródmieście 1700 zł ODI/MW/681LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/681
1 700 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje wynajem centrum ODI/MW/666LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/666
2 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIADla studentów w ścisłym Centrum! ODI/MW/599LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/599
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIANOWA CENA! Przestronne mieszanie os. Kolorowe ODI/MW/579LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/579
WYNAJĘTE! / MIES.
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl