Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 65 m2 z ogródkiem Opole - Chmielowice ODI/MW/703LOKALIZACJA: CHMIELOWICEOFERTA NR: ODI/MW/703
1 250 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKomfortowe, z miejscem parkingowym na Wyspie ODI/MW/700LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/700
3 000 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 Pokojowe na Zaodrzu ODI/MW/683LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/683
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje Śródmieście 1700 zł ODI/MW/681LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/681
1 700 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje wynajem centrum ODI/MW/666LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/666
2 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIADla studentów w ścisłym Centrum! ODI/MW/599LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/599
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIANOWA CENA! Przestronne mieszanie os. Kolorowe ODI/MW/579LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/MW/579
WYNAJĘTE! / MIES.
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl