Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Grunty, działki na sprzedaż

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Opolu dzielnica MALINA ODI/G/651LOKALIZACJA: MALINAOFERTA NR: ODI/G/651
150 000 zł140 000 złOkazja
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 10 ar w Dobrzeniu Wielkim ODI/G/650LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/G/650
100 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka z Domem do kapitalnego remontu lub wyburzenia ODI/G/649LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/G/649
143 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Gosławicach ODI/G/648LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/G/648
180 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 23 ar w gm. Turawa ODI/G/642LOKALIZACJA: GM. TURAWAOFERTA NR: ODI/G/642
65 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 23 ar w gm. Turawa ODI/G/641LOKALIZACJA: GM. TURAWAOFERTA NR: ODI/G/641
69 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ0% Atrakcyjna 8 ar. działka budowlana pod Opolem w Kałach ODI/G/640LOKALIZACJA: KAŁYOFERTA NR: ODI/G/640
32 000 złOkazja
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻAtrakcyjna działka w gminie Wołów ODI/G/638LOKALIZACJA: GMINA WOŁÓWOFERTA NR: ODI/G/638
60 650 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ0% Działka budowlana Sady k/Niemodlina ODI/G/634LOKALIZACJA: NIEMODLINOFERTA NR: ODI/G/634
65 000 zł
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Górkach ODI/G/622LOKALIZACJA: GÓRKIOFERTA NR: ODI/G/622
78 600 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl