Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 1-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka centrum ODI/M/1814LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1814
158 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Śródmieście Opola ODI/M/1806LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1806
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Śródmieście Opola ODI/M/1730LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1730
179 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka bliskie Zaodrze ODI/M/1124LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1124
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Niemodlin ODI/M/823LOKALIZACJA: NIEMODLINOFERTA NR: ODI/M/823
125 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Niemodlin ODI/M/820LOKALIZACJA: NIEMODLINOFERTA NR: ODI/M/820
155 000 zł
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl