Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka centrum ODI/M/1814LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1814
158 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje śródmieście ODI/M/1813LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1813
165 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje ul. Michałowskiego NOWA CENA! ODI/M/1812LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/1812
175 000 zł166 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje z ogródkiem na ZaodrzuLOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1810
249 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje na Zaodrzu ODI/M/1809LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1809
395 000 zł389 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 48m2 na Zaodrzu z balkonem ODI/M/1807LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1807
OFERTA ZAWIESZONANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Śródmieście Opola ODI/M/1806LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1806
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 69 m2 Metalchem z 2 balkonami ODI/M/1805LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/1805
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje w Śródmieściu ODI/M/1802LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1802
252 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i słoneczne dwa pokoje na Malince ODI/M/1801LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1801
243 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl