Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne 2 pokoje w CentrumLOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1863
285 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe dwupoziomowe ul. Kośnego ODI/M/1862LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1862
290 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 58 m2 Bliskie Zaodrze ODI/M/1861LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1861
305 000 zł299 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe w Komprachcicach pod inwestycje ODI/M/1860LOKALIZACJA: KOMPRACHCICEOFERTA NR: ODI/M/1860
145 000 zł138 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Dambonia ODI/M/1859LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/M/1859
252 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje 46 m2 z balkonem Śródmieście ODI/M/1858LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1858
230 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokojowe w dzielnicy Generalskiej ODI/M/1856LOKALIZACJA: DZIELNICA GENERALSKAOFERTA NR: ODI/M/1856
610 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje z tarasem i miejscem parkingowym ODI/M/1855LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/M/1855
309 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 3 pokoje na Zaodrzu z ogródkiem ODI/M/1854LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1854
239 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne 2 pokoje z miejscem parkingowym ODI/1853LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/1853
269 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl