Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Centrum po kapitalnym remoncie ODI/M/1914LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1914
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe 4 pokojowe Nowa Wieś Królewska ODI/M/1913LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/M/1913
379 000 zł374 900 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe dwupoziomowe ul. Kośnego ODI/M/1912LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1912
290 000 zł285 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe ul. Armii Krajowej z balkonem ODI/M/1911LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1911
169 000 zł166 600 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestronne 2 pokoje na Malince ODI/M/1724LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1724
329 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Kolonia Gosławicka z parkingiem ODI/M/1723LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1723
260 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje z miejscem garażowym- Kolonia Gosławicka ODI/M/1910LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1910
379 000 zł372 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy "Górskiej" ODI/M/1909LOKALIZACJA: DZIELNICA GÓRSKAOFERTA NR: ODI/M/1909
360 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 2 pokojowe w Śródmieściu pod inwestycję ODI/M/1908LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1908
187 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 56 m2, z balkonem ul. Koszyka ODI/M/1907LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1907
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłącznośćNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl