Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ZWM ODI/M/1950LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1950
287 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Opole ODI/M/1949LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/M/1949
149 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Zaodrze, Niemodlińska ODI/M/1947LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1947
299 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje centrum 82m2 ODI/M/1946LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1946
419 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokojowe 77 m2 z balkonem Śródmieście ODI/M/1945LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1945
359 000 zł350 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje z potencjałem ZWM ODI/M/1944LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1944
330 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje z ogródkiem, Zakrzów ODI/M/1943LOKALIZACJA: ZAKRZÓWOFERTA NR: ODI/M/1943
315 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe, przestrzenne i słoneczne na Pasiece ODI/M/1942LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/1942
599 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne , klimatyczne i ustawne w Centrum ODI/M/1941LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1941
315 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Śródmieście ODI/M/1940LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1940
315 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl