Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 73 m2 Zaodrze ODI/MW/712LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/712
1 450 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 75 m2 ODI/MW/711LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/MW/711
1 412 zł / MIES.OkazjaNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje na Zaodrzu ODI/MW/710LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/710
1 500 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowa kawalerka po remoncie z balkonem ODI/MW/709LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/709
1 250 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAStylowe i komfortowe z miejscem parkingowym ODI/MW/708LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/MW/708
2 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKawalerka po remoncie w Centrum ODI/MW/707LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/707
1 200 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowe Opole Śródmieście ODI/MW/705LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/705
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAsłoneczne i ustawne 2 pokojowe na Malince ODI/MW/702LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/702
1 200 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMalinka 2 pokoje ODI/MW/698LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/698
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.OkazjaWyłączność
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAatrakcyjne 2 pokoje po remoncie ZWM ODI/MW/696LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/696
WYNAJĘTE! / MIES.Okazja
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl