Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania do wynajęcia

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowe Zaodrze ODI/MW/694LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/694
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA4 pokoje Dambonia ODI/MW/693LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/693
1 600 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAatrakcyjne po remoncie w ŚródmieściuLOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/688
1 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAAtrakcyjne 2 pokoje Bliskie Zaodrze ODI/MW/686LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/686
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.Okazja
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 Pokojowe na Zaodrzu ODI/MW/683LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/683
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje Śródmieście 1700 zł ODI/MW/681LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/681
1 700 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje na os. Kolorowym. ODI/MW/679LOKALIZACJA: OS. KOLOROWEOFERTA NR: ODI/MW/679
WYNAJĘTE! / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje ścisłe Centrum Opola ODI/MW/672LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/672
2 000 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje wynajem centrum ODI/MW/666LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/666
2 500 zł / MIES.
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3-pokoje ul. Pużaka - ODI/MW/624LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/624
WYNAJĘTE! / MIES.
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl