Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻ0% Dom Winów ODI/D/924LOKALIZACJA: WINÓWOFERTA NR: ODI/D/924
350 000 zł280 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjna, niewielka i przytulna połowa domu z tarasem i ogródkiem ODI/D/923LOKALIZACJA: WALCEOFERTA NR: ODI/D/923
209 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe ul. Armii Krajowej z balkonem ODI/M/1905LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1905
169 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka w Śródmieściu pod inwestycjęLOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1904
165 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje z aneksem kuchennym osiedle Moderna ODI/Mw/714LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/Mw/714
1 500 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 64 m2 z 2 balkonami Śródmieście ODI/M/1902LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1902
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻSzeregówka Opole Osiedle Zawada ODI/D/922LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/922
639 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 58 m2 Zaodrze ODI/MW/713LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/713
WYNAJĘTE! / MIES.Nowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Jełowej nowa cena! ODI/D/921LOKALIZACJA: JEŁOWAOFERTA NR: ODI/D/921
459 000 zł440 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje po remoncie ODI/M/1901LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1901
265 000 zł255 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl