Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne mieszkanie z potencjałem ODI/M/1664LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1664
159 000 zł154 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 2 pokojowe na Malince ODI/M/1663LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1663
224 900 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe w dzielnicy ZWM ODI/M/1662LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1662
259 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻŁadna kawalerka na Chabrach ODI/M/1661LOKALIZACJA: CHABRÓWOFERTA NR: ODI/M/1661
142 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Zaodrze ODI/M/1660LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1660
225 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Malinka ODI/M/1659LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1659
179 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pok. do remontu ODI/M/1657LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1657
UMOWA PRZEDWSTĘPNANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje dz. pisarzy ODI/M/1656LOKALIZACJA: PISARZYOFERTA NR: ODI/M/1656
325 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻKilkuletni Dom w Walidrogach ODI/D/732LOKALIZACJA: WALIDROGIOFERTA NR: ODI/D/732
419 000 zł399 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Śródmieście po kapitalnym remoncie ODI/M/1655LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1655
284 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / m.chalupnik@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Aleksandra Melnarowicz / tel: 500 031 374 / a.melnarowicz@odiopole.pl