Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻBliźniak w Grudzicach ODI/D/931LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/931
499 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Tarnopolska ODI/M/1921LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1921
449 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje 56 m2 z garażem Centrum ODI/M/1920LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1920
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 61 m2 ZWM ODI/M/1919LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1919
305 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe 3 pokoje 68 m2 ODI/M/1918LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1918
415 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Suchym Borze ODI/D/930LOKALIZACJA: SUCHY BÓROFERTA NR: ODI/D/930
358 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe 49 m2 Śródmieście ODI/M/1917LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1917
220 000 zł209 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 49,5 m2 bez czynszowe Zaodrze ODI/M/1916LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1916
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje 74 m2 ul. Katowicka pod inwestycje ODI/M/1915LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1915
270 000 złWyłącznośćNowość
DOM DO WYNAJĘCIAAtrakcyjny, nieduży i komfortowy bliźniak w Opolu ODI/DW/115LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/DW/115
2 900 zł / MIES.OkazjaNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl