Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne 2 pokoje z miejscem parkingowym ODI/1853LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/1853
279 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 3 pokojowe ZWM ODI/M/1852LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1852
279 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe w Komprachcicach pod inwestycje ODI/M/1851LOKALIZACJA: KOMPRACHCICEOFERTA NR: ODI/M/1851
145 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 48 m2 Polecamy ODI/M/1850LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1850
265 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 63 m2 Osiedle Energetyk nowa cena! ODI/M/1849LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/M/1849
275 000 zł260 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe 56 m2 komfortowe z balkonem Malinka ODI/M/1848LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1848
308 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom st. surowy zamknięty gm. Komprachcice ODI/D/880LOKALIZACJA: GM. KOMPRACHCICEOFERTA NR: ODI/D/880
319 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻKamienica w Centrum pod inwestycję z garażem ODI/D/879LOKALIZACJA: GŁOGÓWEKOFERTA NR: ODI/D/879
305 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 790 875 060 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Sylwester Łękawski / tel: 784 466 618 / s.lekawski@odiopole.pl