Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻDom parterówka Opole ODI/D/920LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/920
650 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Luboszycach ODI/D/919LOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/919
810 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Szczedrzyku ODI/D/918LOKALIZACJA: SZCZEDRZYKOFERTA NR: ODI/D/918
320 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Centrum ODI/M/1895LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1895
430 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻ0% Dom w zabudowie bliźniaczej st. developerski ODI/D/917LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/917
548 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA3 pokoje 73 m2 Zaodrze ODI/MW/712LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/MW/712
1 450 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 2 pokoje z potencjałem ODI/M/1894LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1894
339 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Malinka, podziemny parking ODI/M/1893LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1893
250 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Kolonia Gosławicka , miejsce parkingowe ODI/M/1892LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1892
265 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z potencjałem i parkingiem ODI/M/1891 LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1891
203 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl