Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Zaodrze ODI/M/1636LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1636
125 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe ZWM ODI/M/1635LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1635
249 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 2 pokoje w Kolonii GosławickiejLOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1634
191 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje z balkonem w Śródmieściu ODI/M/1633LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1633
159 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje os. Zawada ODI/M/1632LOKALIZACJA: ZAWADAOFERTA NR: ODI/M/1632
299 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowe Osiedle - ODI/D/714LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/D/714
460 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowe Osiedle - ODI/D/713LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/D/713
470 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻTani Dom w Tarnowie Opolskim ODI/D/712LOKALIZACJA: TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/712
209 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPiękny dom w Luboszycach ODI/D/711LOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/711
590 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka 1 piętro, balkon Śródmieście ODI/M/1631LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1631
150 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / m.chalupnik@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Aleksandra Melnarowicz / tel: 500 031 374 / a.melnarowicz@odiopole.pl