Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKawalerka Opole Malinka ODI/M/1868LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1868
182 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu - Grudzicach ODI/D/901LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/901
447 000 złNowość
DZIAŁKA DO WYNAJĘCIAPlac pod wynajem Opole/Brzezie ODI/GW/2LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/GW/2
7 500 zł / MIES.Nowość
DZIAŁKA DO WYNAJĘCIAPlac pod wynajem Dobrzeń Mały ODI/GW/1LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/GW/1
16 500 zł / MIES.Nowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana 10 ar w Dobrzeniu Wielkim ODI/G/650LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/G/650
100 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w zabudowie bliźniaczej ODI/D/900LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/900
585 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIANowoczesne i atrakcyjne z balkonem w Centrum ODI/M/709LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/709
1 700 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i słoneczne z ogródkiem odi/m/1867LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: odi/m/1867
209 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka z Domem do kapitalnego remontu lub wyburzenia ODI/G/649LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/G/649
143 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestrzenne z potencjałem i ogródkiem blisko Centrum ODI/M/1866LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/M/1866
189 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl