Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻDom w dzielnicy Metalchem ODI/D/740LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/D/740
495 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokojowe Nowa Wieś Królewska ODI/MW/667LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/MW/667
1 250 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Centrum 94 m2 z balkonem ODI/M/1674LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1674
350 000 zł310 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje 44 m2 Malinka ODI/M/1673LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1673
179 000 złWyłącznośćNowość
DOM DO WYNAJĘCIAKomfortowy dom w Mechnicach ODI/DW/104LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/DW/104
3 000 zł / MIES.WyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny dom w Domecku ODI/D/739LOKALIZACJA: DOMECKOOFERTA NR: ODI/D/739
378 000 zł309 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom st. surowy otwarty Walidrogi ODI/D/738LOKALIZACJA: WALIDROGIOFERTA NR: ODI/D/738
390 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Chróścicach ODI/G/636LOKALIZACJA: CHRÓŚCICEOFERTA NR: ODI/G/636
79 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 2 pokojowe na Malince ODI/M/1672LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1672
224 900 zł219 900 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom st. developerski w Górkach pod Opolem ODI/D/737LOKALIZACJA: GÓRKIOFERTA NR: ODI/D/737
489 000 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / m.chalupnik@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Aleksandra Melnarowicz / tel: 500 031 374 / a.melnarowicz@odiopole.pl