Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKawalerka z balkonem. Po remoncie ODI/MW/663LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/MW/663
1 000 zł / MIES.OkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻUrokliwy dom w Mechnicach ODI/D/723LOKALIZACJA: MECHNICEOFERTA NR: ODI/D/723
1 100 000 złWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom z 2000 r. Bliźniak Krzanowice ODI/D/722LOKALIZACJA: KRZANOWICEOFERTA NR: ODI/D/722
330 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom Budkowice Stare ODI/D/721LOKALIZACJA: BUDKOWICE STAREOFERTA NR: ODI/D/721
690 000 zł630 000 złWyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻCałoroczny nowy Dom nad jeziorem Dużym w Turawie ODI/D/720LOKALIZACJA: TURAWAOFERTA NR: ODI/D/720
650 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje ul. Tarnopolska ODI/M/1646LOKALIZACJA: OS. KOLOROWEOFERTA NR: ODI/M/1646
269 000 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Kotorzu Wielkim ODI/G/633LOKALIZACJA: KOTÓRZ WIELKIOFERTA NR: ODI/G/633
59 000 złOkazjaNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Górkach ODI/G/632LOKALIZACJA: GÓRKIOFERTA NR: ODI/G/632
107 900 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Górkach ODI/G/631LOKALIZACJA: GÓRKIOFERTA NR: ODI/G/631
93 złNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka budowlana w Górkach ODI/G/630LOKALIZACJA: GÓRKIOFERTA NR: ODI/G/630
144 złNowość
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / m.chalupnik@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Aleksandra Melnarowicz / tel: 500 031 374 / a.melnarowicz@odiopole.pl