Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Garaże do wynajęcia

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje ZWM ODI/M/1950LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1950
287 000 złOkazjaNowość
DOM NA SPRZEDAŻ0% Dom w Dębskiej Kuźni ODI/D/946LOKALIZACJA: DĘBSKA KUŹNIAOFERTA NR: ODI/D/946
399 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Opole ODI/M/1949LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/M/1949
149 000 złOkazjaWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Zaodrze, Niemodlińska ODI/M/1947LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1947
299 000 złOkazjaNowość
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻDziałka inwestycyjna Opole-Wrzoski ul. Wrocławska ODI/G/654LOKALIZACJA: OPOLE-WRZOSKIOFERTA NR: ODI/G/654
949 000 złWyłącznośćNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl