Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Garaże do wynajęcia

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny, słoneczny i przestrzenny w Śródmieściu ODI/D/939LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/D/939
590 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 POKOJE ZWM ODI/M/1934LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1934
283 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 POKOJE CENTRUM OPOLA ODI/Mw/718 LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/Mw/718
1 100 zł / MIES.Nowość
LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻLokal Handlowo--Usługowy Kolonia Gosławicka ODI/L/143LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/L/143
473 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻSłoneczny, przestrzenny i atrakcyjny z solarami ODI/D/938LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/938
748 000 złNowość
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl