Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Centrum ODI/M/1895LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1895
430 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje CENTRUM ODI/M/1888LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1888
309 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje po remoncie bliskie Zaodrze M/1887LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1887
281 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i ustawne 3 pokoje - nowy ZWM ODI/M/1886LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1886
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe po remoncie w Centrum ODI/M/1885LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1885
OFERTA ZAWIESZONANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe z ogródkiem Zaodrze ODI/M/1883LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1883
257 000 zł250 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 73 m2 Zaodrze ODI/M/1882LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1882
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje po remoncie na Pasiece z ogródkiem ODI/M/1879LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/1879
399 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne w wysokim standardzie ODI/M/1872LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1872
365 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestrzenne 3 pokoje nowy ZWM ODI/M/1870LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1870
OFERTA ZAWIESZONA
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl