Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻTrzy pokoje z ogródkiem na ZaodrzuLOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1810
249 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 48m2 na Zaodrzu z balkonem ODI/M/1807LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1807
OFERTA ZAWIESZONANowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 69 m2 Metalchem z 2 balkonami ODI/M/1805LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/1805
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje w Śródmieściu ODI/M/1802LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1802
252 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i słoneczne 3 pokoje w Centrum ODI/M/1798LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1798
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe z 2 balkonami Ozimek ODI/M/1795LOKALIZACJA: OZIMEKOFERTA NR: ODI/M/1795
159 000 zł149 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe komfortowe ZWM ODI/M/1794LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1794
320 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje 69 m2 Centrum z 2 balkonami ODI/M/1792LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1792
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe Ścisłe Centrum ODI/M/1789LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1789
360 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje z tarasem 82 m2 Malinka ODI/M/1782LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1782
525 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl