Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe dwupoziomowe ul. Kośnego ODI/M/1912LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1912
290 000 zł285 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje z miejscem garażowym- Kolonia Gosławicka ODI/M/1910LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1910
379 000 zł372 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 56 m2, z balkonem ul. Koszyka ODI/M/1907LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1907
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 53 m2, z balkonem ODI/M/1906LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1906
266 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 64 m2 z 2 balkonami Śródmieście ODI/M/1902LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1902
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Centrum ODI/M/1895LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1895
430 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje po remoncie bliskie Zaodrze M/1887LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1887
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i ustawne 3 pokoje - nowy ZWM ODI/M/1886LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1886
UMOWA PRZEDWSTĘPNA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe po remoncie w Centrum ODI/M/1885LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1885
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe z ogródkiem Zaodrze ODI/M/1883LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1883
257 000 zł249 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl