Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Zaodrze, Niemodlińska ODI/M/1947LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1947
299 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje centrum 82m2 ODI/M/1946LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1946
419 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe, przestrzenne i słoneczne na Pasiece ODI/M/1942LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/1942
599 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzestronne , klimatyczne i ustawne w Centrum ODI/M/1941LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1941
315 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne z potencjałem 3 pokoje, Kolonia Gosławicka ODI/M/1939LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1939
350 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 73,5 m2 ZWM ODI/M/1938LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1938
365 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 POKOJE ZWM ODI/M/1934LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1934
283 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻKomfortowe,atrakcyjne i przytulne ODI/M/1933LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1933
297 000 zł289 000 złOkazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 62 m2 z balkonem ODI/M/1932LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1932
299 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje Tarnopolska ODI/M/1921LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1921
449 000 zł439 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl