Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻSłoneczne i ustawne 2 pokoje z potencjałem ODI/M/1894LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1894
339 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Malinka, podziemny parking ODI/M/1893LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1893
250 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z potencjałem i parkingiem ODI/M/1891 LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1891
203 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje nowe budownictwo ODI/M/1889LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1889
297 200 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje śródmieście z garderobą do odświeżenia ODI/M/1880LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1880
219 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje po remoncie ODI/M/1878LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1878
265 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Śródmieście- do remontu ODI/M/1877LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: 1877
235 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Śródmieście ODI/M/1874LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1874
203 000 zł199 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje z balkonem i parkingiem w Centrum ODI/M/1871LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1871
208 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i nowoczesne wykończone pod klucz ODI/M/1869LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1869
OFERTA ZAWIESZONA
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl