Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje z ogródkiem, Zakrzów ODI/M/1943LOKALIZACJA: ZAKRZÓWOFERTA NR: ODI/M/1943
315 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Śródmieście ODI/M/1940LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1940
315 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe 53 m2 Centrum ODI/M/1937LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1937
256 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Zaodrze z balkonem ODI/M/1927LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1927
250 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje 56 m2 z garażem Centrum ODI/M/1920LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1920
299 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe 49 m2 Śródmieście ODI/M/1917LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1917
220 000 zł209 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje 74 m2 ul. Katowicka pod inwestycje ODI/M/1915LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1915
270 000 złWyłączność
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Centrum po kapitalnym remoncie ODI/M/1914LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1914
299 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 2 pokojowe w Śródmieściu pod inwestycję ODI/M/1908LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1908
187 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjna w Centrum pod inwestycję, z miejscem parkingowym ODI/M/1903LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1903
185 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl