Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Centrum po kapitalnym remoncie ODI/M/1914LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1914
299 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe ul. Armii Krajowej z balkonem ODI/M/1911LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1911
169 000 zł166 600 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i przestronne 2 pokoje na Malince ODI/M/1724LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1724
329 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Kolonia Gosławicka z parkingiem ODI/M/1723LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1723
260 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 2 pokojowe w Śródmieściu pod inwestycję ODI/M/1908LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1908
187 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjna w Centrum pod inwestycję, z miejscem parkingowym ODI/M/1903LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1903
185 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Śródmieście do remontu ODI/M/1900LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1900
235 000 zł225 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Zaodrze ODI/M/1898LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1898
207 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje z potencjałem i parkingiem ODI/M/1891 LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1891
203 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwa pokoje śródmieście z garderobą do odświeżenia ODI/M/1880LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1880
219 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl