Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje śródmieście ODI/M/1813LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1813
165 000 złOkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje ul. Michałowskiego NOWA CENA! ODI/M/1812LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/M/1812
175 000 zł166 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne i słoneczne dwa pokoje na Malince ODI/M/1801LOKALIZACJA: MALINKAOFERTA NR: ODI/M/1801
243 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokojowe Opole Metalchem ODI/M/1797LOKALIZACJA: METALCHEMOFERTA NR: ODI/M/1797
194 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Śródmieście ODI/M/1755LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1755
270 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Zaodrze ODI/M/1513LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1513
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje Prószków ODI/M/1356LOKALIZACJA: PRÓSZKÓWOFERTA NR: ODI/M/1356
162 000 zł
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2-pokoje ZWM ODI/M/1353LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1353
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwupokojowe z potencjałem ODI/M/1273LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1273
OFERTA ZAWIESZONA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pok. Śródmieście ODI/M/1130LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1130
198 000 złOkazja
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl