Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy do wynajęcia

DOM DO WYNAJĘCIAAtrakcyjny, nieduży i komfortowy bliźniak w Opolu ODI/DW/115LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/DW/115
2 900 zł / MIES.OkazjaNowość
DOM DO WYNAJĘCIA5 pokoi NWK ODI/DW/114LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/Dw/114
3 700 zł / MIES.Nowość
DOM DO WYNAJĘCIADom do wynajęcia ODI/DW/112LOKALIZACJA: KRZANOWICEOFERTA NR: ODI/DW/112
WYNAJĘTE! / MIES.Okazja
DOM DO WYNAJĘCIADom dla pracowników w Dobrzeniu ODI/DW/110LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/DW/110
4 000 zł / MIES.
DOM DO WYNAJĘCIADom dla pracowników z garażem ODI/DW/108LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/DW/108
4 000 zł / MIES.
DOM DO WYNAJĘCIADom w Opolu dla pracowników lub studentów ODI/DW/107LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/DW/107
OFERTA ZAWIESZONA / MIES.
DOM DO WYNAJĘCIADom w Krzanowicach ODI/DW/106LOKALIZACJA: KRZANOWICEOFERTA NR: ODI/DW/106
10 000 zł / MIES.
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl