Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Lokale użytkowe do wynajęcia

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokale Zakrzów Opole ODI/LW/246LOKALIZACJA: ZAKRZÓWOFERTA NR: ODI/LW/246
450 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal Zakrzów Opole ODI/LW/245LOKALIZACJA: ZAKRZÓWOFERTA NR: ODI/LW/245
9 800 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIAAtrakcyjny lokal w Centrum z windą i parkingiem ODI/MW/245LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/MW/245
3 300 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal Ścisłe Centrum Opola ODI/LW/244LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/LW/244
2 000 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal użytkowy 250 m2 ODI/LW/242LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/LW/242
WYNAJĘTE! / MIES.Okazja
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal na wynajem ZWM ODI/LW/241LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/LW/241
3 500 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal ZWM ODI/LW/240LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/LW/240
WYNAJĘTE! / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal bliskie Zaodrze ODI/LW/238LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/LW/238
1 900 zł / MIES.Okazja
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIADo wynajęcia lokal użytkowy w Centrum Opola ODI/L/137LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/L/137
3 500 zł2 800 zł / MIES.
LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIALokal do wynajęcia ODI/LW/233LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/LW/233
1 500 zł / MIES.
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl