Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu Czarnowąsach ODI/D/929LOKALIZACJA: CZARNOWĄSYOFERTA NR: ODI/D/929
499 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻ0% Dom w zabudowie bliźniaczej st. developerski ODI/D/928LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/928
548 000 zł525 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w Kępie ODI/D/927LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/927
700 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻSzeregówka Opole Osiedle Zawada ODI/D/926LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/926
639 000 zł610 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Lewinie Brzeskim ODI/D/925LOKALIZACJA: LEWIN BRZESKIOFERTA NR: ODI/D/925
425 000 zł395 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻ0% Dom Winów ODI/D/924LOKALIZACJA: WINÓWOFERTA NR: ODI/D/924
350 000 zł280 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjna, niewielka i przytulna połowa domu z tarasem i ogródkiem ODI/D/923LOKALIZACJA: WALCEOFERTA NR: ODI/D/923
209 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom w Jełowej nowa cena! ODI/D/921LOKALIZACJA: JEŁOWAOFERTA NR: ODI/D/921
459 000 zł440 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom parterówka Opole ODI/D/920LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/920
OFERTA ZAWIESZONA
DOM NA SPRZEDAŻDom w Luboszycach ODI/D/919LOKALIZACJA: LUBOSZYCEOFERTA NR: ODI/D/919
810 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl