Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻ0% Dom w Dębskiej Kuźni ODI/D/946LOKALIZACJA: DĘBSKA KUŹNIAOFERTA NR: ODI/D/946
399 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻ0% Działający, dochodowy pensjonat w Pokrzywnej ODI/D/945LOKALIZACJA: POKRZYWNAOFERTA NR: ODI/D/945
2 600 000 zł2 549 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPrzestrzenny i atrakcyjny bliźniak z dużą działką ODI/D/944 LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/944
540 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Kępie ODI/D/943LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/943
999 000 zł950 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻCiekawy,słoneczny z potencjałem ODI/D/942LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/942
525 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny,nowoczesny i przytulny z pompą ciepła ODI/D/941LOKALIZACJA: DĄBROWAOFERTA NR: ODI/D/941
556 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻDom w stanie developerskim Komprachcice ODI/D/940LOKALIZACJA: KOMPRACHCICEOFERTA NR: ODI/D/940
575 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻAtrakcyjny, słoneczny i przestrzenny w Śródmieściu ODI/D/939LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/D/939
590 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻSłoneczny, przestrzenny i atrakcyjny z solarami ODI/D/938LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/938
748 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny z potencjałem do remontu kapitalnego ODI/D/936LOKALIZACJA: DĄBROWAOFERTA NR: ODI/D/936
147 000 zł
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl