Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Domy na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻDom parterówka Opole ODI/D/841LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/841
520 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Kotorzu Małym nowa atrakcyjna cena! ODI/D/840LOKALIZACJA: KOTÓRZ MAŁYOFERTA NR: ODI/D/840
490 000 zł390 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Turawie niedaleko jeziora ODI/D/839LOKALIZACJA: TURAWAOFERTA NR: ODI/D/839
320 000 zł280 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom wolno stojący Opole ODI/D/838LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/838
590 000 zł549 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom Opole - Chmielowice ODI/D/837LOKALIZACJA: CHMIELOWICEOFERTA NR: ODI/D/837
690 000 zł649 000 zł
DOM NA SPRZEDAŻCałoroczny nowy Dom nad jeziorem Dużym w Turawie ODI/D/836LOKALIZACJA: TURAWAOFERTA NR: ODI/D/836
580 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻDom w zabudowie szeregowej Opole - Zaodrze ODI/D/835LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/D/835
425 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻSzeregówka z klimatem nowa cena! ODI/D/834LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/D/834
495 000 zł450 000 złOkazja
DOM NA SPRZEDAŻDom w Lewinie Brzeskim ODI/D/833LOKALIZACJA: LEWIN BRZESKIOFERTA NR: ODI/D/833
425 000 złWyłączność
DOM NA SPRZEDAŻGustowny Dom w Lewinie Brzeskim ODI/D/832LOKALIZACJA: LEWIN BRZESKIOFERTA NR: ODI/D/832
469 000 zł459 000 złWyłączność
następne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl