Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

3 pokojowe z 2 balkonami Ozimek ODI/M/1795

159 000 zł

149 000 zł

Lokalizacja: Ozimek

Powierzchnia: 63.60 m2

Numer oferty: ODI/M/1795

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

W swojej ofercie posiadamy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,60 m2, zlokalizowane w Ozimku.

Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, niezależnej, jasnej kuchni, łazienki, osobno wc i przedpokoju.

Do mieszkania przynależą 2 balkony!

Standard wykończenia.:
ściany i sufity tynki; podłogi płytki, panele; stolarka drzwiowa drewniana, stolarka okienna PCV.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Do lokalu przynależy piwnica.
Czynsz w wysokości 390 zł.
Czas przekazania - od zaraz.
W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy.

Nowa cena 149.000 zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro3
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu390
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl