Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

Działka budowlana w Falmirowicach ODI/G/646

64 000 zł

Lokalizacja: Falmirowice

Powierzchnia: 822.00 m2

Numer oferty: ODI/G/646

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Mamy w swojej ofercie działkę budowlaną położoną w miejscowości Falmirowice w bardzo spokojnym i cichym miejscu.

Działka ma powierzchnię 8.22 ar. Wokół łąki, lasy. Spokojne sąsiedztwo. Niedaleki dojazd do Opola.
Media: woda, prąd - w drodze ok. 20 m2 od działki.

Cena 64.000 zł! Polecamy!!!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Położeniewieś
Typ działkibudowlana
Dojazd utwardzonytak
W sąsiedztwie lastak
W sąsiedztwie otwarty terentak
Wymiary822
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 27/1C
45-072 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Mariusz Chałupnik / tel: 604 915 100 / biuro@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl