Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Działka budowlana 23 ar w gm. Turawa ODI/G/641

69 000 zł

Lokalizacja: gm. Turawa

Powierzchnia: 2294.00 m2

Numer oferty: ODI/G/641

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Działka budowlana położona w Gminie Turawa z dobrym dojazdem drogą 45 do Opola (ok. 25 kilometrów do centrum). Działka ma powierzchnię ok. 23 ar. Dojazd drogą asfaltową. Bardzo spokojna i cicha okolica. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, w pobliżu Jezioro Turawskie, lasy i pola.
Media: woda, prąd w drodze.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Położeniewieś
Typ działkibudowlana
W sąsiedztwie jeziorotak
W sąsiedztwie lastak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl