Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Stylowe i komfortowe z miejscem parkingowym ODI/MW/708

/ MIES.

Lokalizacja: Pasieka

Powierzchnia: 108.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/708

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe, zadbane i nietuzinkowe mieszkanie, zlokalizowane na Pasiece w apartamentowcu.


Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym(zabudowa) i toaleta z umywalką.

Na piętrze są dwie ustawne sypialnie(szafy w zabudowie) oraz duża gustownie urządzona łazienka.

Na podłogach egzotyczne drewno,na ścianach gładzie, w łazience oraz toalecie na dole płytki podłogowe i ścienne.

Stolarka okienna drewniania,drzwi wewnętrzne nowego typu, na piętro prowadzą bardzo dobrej jakości schody drewniane.

Teren wokół jest zagospodarowany a do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, mieszkańcy dysponują również wspólne pomieszczenie gospodarcze.

Idealne miejsce dla osób które pragną przestrzeni i chcą mieć do dyspozycji zalety Centrum miasta jednocześnie potrzebują spędzać czas na spacerach i aktywnym wypoczynku.

Wszystkie meble widoczne na zdjęciach pozostają do dyspozycji najemców.

KAUCJA 2500 zł

Cena 2500zł + 600 zł opłata za czynsz, oraz prąd POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Dwupoziomowetak
Forma własnościpełna własność
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Piętro3
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Typ okiendrewniane
Umeblowanetak
Wysokość czynszu2500
Wysokość kaucji2500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl