Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

słoneczne i ustawne 2 pokojowe na Malince ODI/MW/702

1 700 zł / MIES.

Lokalizacja: Malinka

Powierzchnia: 54.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/702

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Pństwu słoneczne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w jednym z wysokich bloków na Malince.

Nieruchomość składa się z 2 niezależnych pokoi,jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

W razie potrzeby jest możliwość domeblowania mieszkania po uzgodnieniu z właścicielem.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont, na podłogach panele,w kuchni nowe meble, w łazience i toalecie nowe płytki, kabina prysznicowa, pralka oraz nowe wc.

W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnia, przedszkole, siłownia, apteki, przystanki autobusowe a co najważniejsze tereny rekreacyjne i place zabaw.

TERMIN PRZEKAZANIA- LUTY 2019

WYMAGANA KAUCJA 1700 ZŁ

CENA OFERTOWA: 1700 zł + media

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Garaż/miejsce parkingowetak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi2
Lodówkatak
Materiał budowywielka płyta
Oddzielna kuchniatak
Piekarniktak
Piętro3
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Windatak
Wysokość czynszu1700
Wysokość kaucji1700
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl