Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

PRZYTULNE 2 POKOJE Z INTERNETEM I TELEWIZJĄ W CENIE - ZWM ODI/MW/712

1 500 zł / MIES.

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 35.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/712

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu małe, przytulne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe,zlokalizowane w bloku w dzielnicy ZWM.

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z : salonu z wyjściem na spory balkon,małej sypiali, osobnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Nieruchomość przeszła w ubiegłym roku kapitalny remont..

Na podłogach panele, okna pcv, drzwi wewnętrzne nowego typu.

W pobliżu sporo parkingowych miejsc dla mieszkańców, szkoła,przedszkole,przychodnia, apteka, Politechnika Opolska,sklepy oraz przystanki MZK.

WYMAGANA KAUCJA :1500 zł
WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY.

CENA NAJMU : 1500 ZŁ + media

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Internettak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi2
Piętro10
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Telewizja kablowatak
Typ okienplastikowe
Wynajmę również studentomtak
Wysokość czynszu1500
Wysokość kaucji1500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl