Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Angelika Kowal

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 733 425 018

e-mail: a.kowal@odiopole.pl

Lokal dwupoziomowy na Pasiece ODI/MW/722

1 600 zł / MIES.

Lokalizacja: Pasieka

Powierzchnia: 94.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/722

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Pasiece w Opolu.

Mieszkanie składa się:
-2 sypialni
-Salonu
-Łazienki z "oknem"
-Kuchni

Instalacje telefoniczne: Netia, Orange, UPC, domofon, internet w cenie.

Do kwoty czynszu doliczane będą dodatkowo:

-Opłaty typu (woda, ścieki, energia elektryczna, energia cieplna) wg wskazań licznika oraz ryczałt za wywóz śmieci na koniec każdego miesiąca.
-Koszty zarządu budynkiem 0,55 zł/m2 lokalu +VAT.
-Ryczałt za utrzymanie czystości w budynku 0,60 zł/m2 + VAT
-Refakturowane opłaty lokalowe w wysokości ustalanej przez Urząd Miasta w wysokości ok 1,89 zl/ m2 brutto
-Dla zabezpieczenia płatności czynszu i opłat eksploatacyjnych strony ustalają kaucję w wysokości 2 miesięcznego czynszu + media, lub inne zabezpieczenie (np.: poręczenia bankowe).

Możliwość najmu krótkoterminowego 1900 zł

Lokal wolny od 1 września 2019r

Polecamy!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dwupoziomowetak
Liczba pokoi3
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowykamienica
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 604 123 333 / a.szurynowska@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl