Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Trzy pokoje na Zaodrzu po kapitalnym remoncie ODI/M/2029

299 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 47.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2029

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wyremontowane i słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na 1 piętrze w bloku na Zaodrzu.

Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, ustawnego przedpokoju z miejscem na szafę wnękową oraz łazienki z wc.

Czynsz 350 zł, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.

W pobliżu szkoła, przedszkole, markety, przystanki MZK, apteka, przychodnia i pozostałe punkty usługowe.

TERMIN PRZEKAZANIA - OD ZARAZ!!!

CENA OFERTOWA: 299.000 ZŁ

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Piętro1
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Stan wykończeniado zamieszkania
Wysokość czynszu350
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl