Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Przytulne i ustawne 3 pokojowe z ogrodem i miejscem do grillowania ODI/M/1995

254 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 57.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1995

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu ładne, przytulne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe,zlokalizowane w w kamienicy w dzielnicy Zaodrze

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z : salonu połączonego z kuchnią 2 pokoi,oraz łazienki.


Na podłogach deska i kafle, okna pcv, drzwi wewnętrzne wymienione rok temu.Ogrzewanie elektryczne-piec akumulacyjny,woda z sieci miejskiej, czynsz 400 zł./4 osoby


Do mieszkania przynależy strych i suszarnia. Na zewnątrz ogródek z miejscem na grilla dla mieszkańców, oraz placem zabaw dla dzieci.

W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe.

Cena 254 000zł

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Ogródektak
Piętro1
Rodzaj ogrzewaniaelektryczne
Rodzaj zabudowykamienica
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu400
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl