Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Przestronne blisko centrum ODI/M/2064

419 000 zł

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 66.83 m2

Numer oferty: ODI/M/2064

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego 2-pokojowego mieszkania, ze sporym potencjałem do wykorzystania, o powierzchni ok. 67 m2 znajdującego się niedaleko hotelu Weneda w Opolu.
Na mieszkanie zaadoptowano poddasze kamienicy, dzięki czemu uzyskano ciekawe walory architektoniczne. W lokalu można w łatwy sposób wydzielić dodatkowy pokój kosztem otwartej w chwili obecnej sporej przestrzeni.
Licząc powierzchnię mieszkania „po podłodze” uzyskamy niemal 120 m2. Z racji wysokich sufitów udało się właścicielom wygospodarować niewielką antresolę (ok. 20 m2 po podłodze i ok. 160 cm wysokości), która może służyć za dodatkowe miejsce do spania lub pomieszczenie gospodarcze.

Bliskość centrum i spokojna lokalizacja są dużym atutem tej nieruchomości.
Świetna oferta dla tych, którzy poszukują niestandardowej architektury lokalu..

Mieszkanie wymaga lekkiego odświeżenia, przeprowadzono w nim wszelkie remonty łącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

W skład lokalu wchodzą 1 duży pokój wraz za aneksem kuchennym oraz sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i dodatkowa łazienka z wc i miejscem na wannę lub pralkę, przedpokój ze sporą szafą w zabudowie oraz antresola.

Mieszkanie posiada wodę i ogrzewanie gazowe.

Na podłogach położono płytki w przedpokoju, kuchni i łazience, w salonie i sypialni deskę barlinecką.

Czynsz w wysokości ok. 300 zł.

Cena 419.ooo zł. POLECAM!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi2
Piętropoddasze
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okiendrewniane
Wysokość czynszu300
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl