Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Mieszkanie 3 pokojowe ZWM ODI/M/1997

310 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 62.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1997

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

W naszej ofercie posiadamy ustawne 3 pokojowe mieszkanie do małego remontu na 1 piętrze, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy ZWM.
Mieszkanie wymaga niewielkiego remontu.

Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju.

Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej, do mieszkania przynależy piwnica i balkon.


Przy budynku liczne miejsca parkingowe, w pobliżu przedszkole,szkoła, przychodnia, oraz liczne sklepy.

Cena ofertowa 310000zł

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Liczba pięter w budynku6
Liczba pokoi3
Od kiedy wolne2019-08-01
Piętro1
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Rok budowy1982
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl