Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Ewa Borowska

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 883 743 417

e-mail: e.borowska@odiopole.pl

Atrakcyjne i przestronne mieszkanie z klimatyzacją-3 pokojowe ZWM ODI/M/1994

377 000 zł

Lokalizacja: ZWM

Powierzchnia: 67.00 m2

Numer oferty: ODI/M1994

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Przedstawiamy Państwu piękne,zadbane i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe,zlokalizowane na IV piętrze w dzielnicy ZWM.

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z : salonu połączonego z dużym aneksem kuchennym, dwóch niezależnych pokoi,łazienki,i osobnego wc, oraz balkonu typu loggia.

W mieszkaniu zamontowano klimatyzacją.
Do mieszkania przynależy piwnica.


Na podłogach parkiet, oraz płytki, nowa stolarka drzwiowa, okna PCV. Na ścianach gładzie, kamień i płytki .Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, czynsz 550zł /3 osoby..

W CENIE NIERUCHOMOŚCI POZOSTAJĄ WSZYSTKIE MEBLE WRAZ ZE SPRZĘTEM AGD.

W pobliżu sporo parkingowych miejsc dla mieszkańców, szkoła,przedszkole,przychodnia, apteka, sklepy.

CENA OFERTOWA 377.000 zł,

Zapraszamy na prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe
Klimatyzacjatak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi3
Piętro4
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Rok budowy1985
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl