Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne 3 pokoje z miejscem parkingowym- Kolonia Gosławicka ODI/M/2051

370 000 zł

Lokalizacja: Kolonia Gosławicka

Powierzchnia: 66.30 m2

Numer oferty: ODI/M/2051

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!!
PARKINGOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE MIESZKANIA!!!


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne, słoneczne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na Kolonii Gosławickiej w Opolu.

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z:
salonu z aneksem kuchennym( meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd), sypialni, pokoju dziecięcego,łazienki z wc oraz z przedpokoju.

Na podłogach w pokojach panele, w przedpokoju, aneksu oraz łazience płytki, na ścianach gładzie.

Mieszkanie ma niskie koszty utrzymania : czynsz 500 zł(4 os), ogrzewanie gazowe (ok 80 zł miesięcznie przez cały rok).

W CENIE NIERUCHOMOŚCI POZOSTAJĄ:

KUCHNIA- szafki kuchenne w stylu rustykalnym wraz ze sprzętem agd.

Szafa w sypialni

SALON- szafa w zabudowie typu Komandor.

Pozostałe umeblowanie do uzgodnienia.

DO NIERUCHOMOŚCI PRZYNALEŻY BALKON ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE W GARAŻU PODZIEMNYM!!!

ATUTY MIESZKANIA:
niskie koszty utrzymania, miejsce garażowe, zamknięty plac zabaw, bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, rowerownia dla mieszkańców.


Przy budynku mieszkalnym znajdują się nieodpłatne miejsca parkingowe oraz ogrodzony i zadbany plac zabaw, w pobliżu znajduje się Szpital Uniwersytecki, przychodnia, apteki, sklepy, przystanki MZK,

CENA TRANSAKCYJNA: 370.000 zł bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pokoi3
Piętro2
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu500
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl