Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

3 pokoje 72 m2 Śródmieście ODI/M/2094

429 000 zł

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 72.00 m2

Numer oferty: ODI/M/2094

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Opolski Dom Inwestycyjny zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania 72 m2 w dzielnicy Śródmieści w Opolu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku.

Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3m2.

Wchodząc do mieszkania po prawej stronie znajdziesz sypialnie oraz przestronny pokój dzienny z wejściem na duży balkon.

Na wprost od wejścia znajduje się łazienka z wanną oraz oddzielne WC.

Po lewej stronie od wejścia głównego znajduje sypialnia oraz oddzielna, przestronna kuchnia.
Atutem mieszkania jest także duży, przestronny przedpokój.

Wykończenie:
-ściany- gładzie, płytki,
-podłogi- panele, płytki,
-okna PCV wyposażone w rolety
dzień-noc
-stolarka drzwiowa- biała
nowego typu
-drzwi zewnętrzne- nowe,
wyposażone w dwa zamki.

Media:
-prąd
-woda
-ogrzewanie miejskie.

Czynsz za mieszkanie 600zł.
Budynek ocieplony, na każdym piętrze tylko dwa mieszkania.


LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się na przyjaznej dla rodzin dzielnicy Śródmieście. W bliskiej odległości znajdziesz przedszkola, szkoły i żłobki oraz sklepy spożywcze i przychodnie.
Doskonała komunikacja z całym miastem.

CENA-429 000 ZŁ

Pomagamy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu hipotecznego.

SPODOBAŁA CI SIĘ NASZA OFERTA?
ZADZWON I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Liczba pokoi3
Piętro3
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl