Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Arkadiusz Puc

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 533 520 620

e-mail: a.puc@odiopole.pl

2 pokoje Bliskie Zaodrze ODI/M/2088

238 000 zł

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 36.96 m2

Numer oferty: ODI/M/2088

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu.

Rozkład mieszkania:
-pokój z aneksem kuchennym,
-pokój,
-łazienka,
-przedpokój

Do mieszkania należy piwnica o metrażu 1,96 m2,
Wykończenie:
-podłogi- panele, płytki
-ściany- płytki, gładzie
Ogrzewania i ciepła woda z sieci miejskiej. Internet, TV, Telefon (UPC, Orange i inne)

Czynsz do zarządcy ok. 460 zł
Nie wymaga żadnych nakładów finansowych

Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta: zaledwie 10 min. do centrum, dojazd kilkoma liniami komunikacji miejskiej.

Pełna infrastruktura miejska- sklepy, przedszkola, szkoły, apteka czynna 24 h, szpital, przychodnia, poczta, banki. ścieżki rowerowe

Idealne miejsce dla osób, które potrzebują mieć szybki i łatwy dostęp do Centrum miasta oraz obwodnicy.

Cena 238 000 zł

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Internettak
Piętro10
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl