Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Lokale użytkowe do wynajęcia

Niestety, nie mamy ofert spełniających podane kryteria

Inne nowości w ofercie

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dla pracowników ODI/MW/733LOKALIZACJA: DAMBONIAOFERTA NR: ODI/MW/733
2 000 zł / MIES.WyłącznośćNowość
LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻDziałająca z powodzeniem herbaciarnia ODI/L/145LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/L/145
95 000 złOkazjaNowość
DOM DO WYNAJĘCIADom gmina Tarnów Opolski ODI/DW/116LOKALIZACJA: GM. TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/DW/116
3 500 zł / MIES.WyłącznośćNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom gmina Tarnów Opolski ODI/D/974LOKALIZACJA: GM. TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/974
585 000 złWyłącznośćNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA2 pokoje w dzielnicy Śródmieście ODI/MW/732LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/MW/732
1 200 zł / MIES.Nowość
« poprzednie oferty
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl