Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Lokal na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Lokal bliskie Zaodrze ODI/L/151

260 000 zł

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 41.00 m2

Numer oferty: ODI/L/151

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na sprzedaż, zlokalizowanego na bliskim Zaodrzu, 5 minut piechotą od Rynku.

Jest to nieruchomość o powierzchni 41 m2. Składająca się z 2 niezależnych pomieszczeń, WC oraz przedsionka.

Doskonale nadaje się do prowadzenia np. zakładu fryzjerskiego, punktu kosmetycznego lub biura rachunkowego (bliska odległość od ZUS jest w tym przypadku sporym atutem).

Przy budynku są miejsca parkingowe.

Lokal posiadający dużą witrynę znajduje się na parterze kamienicy. W pobliżu znajdują się również inne lokale użytkowe, gdzie prowadzona jest nieuciążliwa działalność.

CENA 260000.00

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Gaztak
Kanalizacjatak
Lokal usługowytak
Ogrzewanietak
Piętroparter
Prądtak
Umiejscowieniew kamienicy
Witrynatak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl