Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zbigniew Styrna

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 502 101 894

e-mail: z.styrna@odiopole.pl

Działka Opole Wrzoski ODI/G/673

207 000 zł

Lokalizacja: Opole-Wrzoski

Powierzchnia: 1846.00 m2

Numer oferty: ODI/G/673

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Opolu w dzielnicy Wrzoski o powierzchni 18,46 ara.


Ten atrakcyjny teren bezpośrednio graniczy z obwodnicą miasta. Dojazd od drogi asfaltowej.
Wszystkie media w drodze przy działce.
Kształt działki - prostokąt, nieregularny, teren płaski.

Doskonały dojazd do Opola, 5 minut do centrum handlowego "Karolinka".

Bardzo dobre połączenie z autostradą A4.

Wymiary działki:

od frontu - 19,49 m
głębokość - 97,80 m
przy obwodnicy - 27,13 m

Cena 207 000 zł/do niewielkiej negocjacji.

Zapraszamy na bezpośrednią prezentację.


(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Położeniepod miastem
Typ działkirolna
Wymiary19.49 -97,80-27,13
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Reymonta 19
45-068 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Arkadiusz Puc / tel: 533 520 620 / a.puc@odiopole.pl
Zbigniew Styrna / tel: 502 101 894 / z.styrna@odiopole.pl