Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

atrakcyjna i duża działka z domem do remontu w Dąbrowie ODI/G/664

147 000 zł

Lokalizacja: Dąbrowa

Powierzchnia: 1000.00 m2

Numer oferty: ODI/G/664

Typ oferty: sprzedaż - rynek pierwotny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bardzo ładną działkę położoną w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Sprzedawana nieruchomość składa się z 10 arów działki budowlanej oraz 31 arów działki rolnej, całość jest ogrodzona.

Na działce posadowiony jest ok 100 metrowy, piętrowy, wolno stojący domek, który przyszły właściciel może wyremontować lub wyburzyć. Druga część działki położona jest od strony parku i ławeczek gdzie znajduje się oświetlona droga do zamku, gdyż miejscowość Dąbrowa usytuowana jest tuż na skraju Borów Niemodlińskich, w swoim zacisznym zakątku, skrywa wyżej wymieniony zamek.

W pobliżu nieruchomości znajduje się Urząd Gminy, sklepy, dworzec PKP , sklep mięsny, market i pozostałe punkty usługowe,

Do Centrum Opola 11 km, bardzo dobry dojazd pociągiem, samochodem podróż zajmuje ok 15 minut.

MEDIA: prąd, woda, kanalizacja w drodze przy posesji.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 147.000 zł, bez negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dojazd asfaltowytak
Kanalizacjatak
Ogrodzenietak
Położeniepod miastem
Prądtak
Typ działkibudowlana
W sąsiedztwie lastak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Ewa Borowska / tel: 883 743 417 / e.borowska@odiopole.pl
mgr inż. Jacek Francik / tel: 602 154 608 / j.francik@odiopole.pl