Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAFunkcjonalne i ustawne z balkonem ODI/M/1722LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/MW/71
1 000 zł / MIES.OkazjaNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne 3 pokoje z miejscem garażowym- Kolonia Gosławicka ODI/M/1910LOKALIZACJA: KOLONIA GOSŁAWICKAOFERTA NR: ODI/M/1910
379 000 zł372 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻNowy dom w Kępie ODI/D/927LOKALIZACJA: KĘPAOFERTA NR: ODI/D/927
700 000 złNowość
DOM DO WYNAJĘCIA5 pokoi NWK ODI/DW/114LOKALIZACJA: NOWA WIEŚ KRÓLEWSKAOFERTA NR: ODI/Dw/114
3 700 zł / MIES.Nowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻDwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy "Górskiej" ODI/M/1909LOKALIZACJA: DZIELNICA GÓRSKAOFERTA NR: ODI/M/1909
360 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻSzeregówka Opole Osiedle Zawada ODI/D/926LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/926
639 000 zł610 000 złNowość
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAKomfortowe w apartamentowcu bliskie zaodrze ODI/MW/706LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/MW/70
2 100 zł / MIES.Nowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Lewinie Brzeskim ODI/D/925LOKALIZACJA: LEWIN BRZESKIOFERTA NR: ODI/D/925
425 000 zł395 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPrzytulne 2 pokojowe w Śródmieściu pod inwestycję ODI/M/1908LOKALIZACJA: ŚRÓDMIEŚCIEOFERTA NR: ODI/M/1908
187 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokojowe 56 m2, z balkonem ul. Koszyka ODI/M/1907LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1907
UMOWA PRZEDWSTĘPNAWyłącznośćNowość
« poprzednie ofertynastępne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl