Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

Nowości w ofercie

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ4 pokoje Pasieka ODI/M/1890LOKALIZACJA: PASIEKAOFERTA NR: ODI/M/1890
549 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ2 pokoje nowe budownictwo ODI/M/1889LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1889
297 200 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Tarnowie Opolskim ODI/D/916LOKALIZACJA: TARNÓW OPOLSKIOFERTA NR: ODI/D/916
529 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻPrzytulny i atrakcyjny w cenie mieszkania z potencjałem ODI/D/915LOKALIZACJA: GOSŁAWICEOFERTA NR: ODI/D/915
395 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu - Grudzicach ODI/D/914LOKALIZACJA: GRUDZICEOFERTA NR: ODI/D/914
447 000 zł375 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Dobrzeniu Wielkim ODI/D/913LOKALIZACJA: DOBRZEŃ WIELKIOFERTA NR: ODI/D/913
499 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje CENTRUM ODI/M/1888LOKALIZACJA: CENTRUMOFERTA NR: ODI/M/1888
309 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ3 pokoje po remoncie bliskie Zaodrze M/1887LOKALIZACJA: ZAODRZEOFERTA NR: ODI/M/1887
281 000 złNowość
DOM NA SPRZEDAŻDom w Opolu Sławicach ODI/D/912LOKALIZACJA: OPOLEOFERTA NR: ODI/D/912
629 000 zł579 000 złNowość
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻAtrakcyjne i ustawne 3 pokoje - nowy ZWM ODI/M/1886LOKALIZACJA: ZWMOFERTA NR: ODI/M/1886
299 000 złNowość
« poprzednie ofertynastępne oferty »
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl