Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

4 pokoje na wynajem Dambonia ODI/MW/706

1 600 zł / MIES.

Lokalizacja: Dambonia

Powierzchnia: 80.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/706

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Tylko u nas!

Oferta na Wyłączność!

Oferujemy do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80 m2, w dzielnicy Dambonia w Opolu.

Do lokalu przynależy balkon!

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Rozkład- 4 niezależne pokoje, jasna kuchnia, 2 łazienki, przedpokój.

Atutem mieszkania jest również ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Standard wykończenia:
-okna pcv, podłogi: panele, płytki, wykładzina, ściany- gładzie, drzwi- drewniane.
Termin wydania - od zaraz.
Kaucja zwrotna - 2000 zł.

Cena 1600 zł + 600 zł czynsz administracyjny + opłata za prąd i gaz.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Drzwi / okna antywłamaniowetak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku4
Liczba pokoi4
Lodówkatak
Oddzielna kuchniatak
Piętro4
Piwnicatak
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu1600
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl