Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

3 pokoje 75 m2 ODI/MW/711

1 412 zł / MIES.

Lokalizacja: Nowa Wieś Królewska

Powierzchnia: 75.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/711

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Przedstawiamy nowe, duże i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II piętrze w 3 rodzinnym apartamentowcu.

Cicha i spokojna okolica z otwartą przestrzenią wokół i jednocześnie jedynie 4 km od ścisłego centrum miasta są dużym atutem lokalu.

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, dużej umeblowanej kuchni oraz łazienki.

Lokal jest w doskonałym stanie technicznym. Oddano go do użytku w 2016 r.

Na podłogach położono wysokiej jakości panele. W kuchni i łazience płytki.

Dom jest znakomicie izolowany, właściciel budował go z myślą o komforcie swojej rodziny. Stąd opłaty za ogrzewanie przy standardowym użytkowaniu będą atrakcyjnie niskie. W każdym pomieszczeniu zastosowano ogrzewanie podłogowe zasilane piecem dwufunkcyjnym gazowym.

Lokal posiada osobne liczniki mediów.

Teren jest w pełni ogrodzony. Do dyspozycji najemcy jest miejsce parkingowe wyłożone kostką. W przypadku zaistnienia konieczności istnieje możliwość parkowania dwóch pojazdów (do uzgodnienia).

Przy wynajmie wymagana jest kaucja w wysokości 1400 zł.

Minimalny czas najmu 3 lata. Właściciel gwarantuje utrzymanie umówionej wysokości czynszu przez cały ten okres.

Mieszkanie wolne od 1.09.2018 r.
Cena ofertowa 1412 zł + media (prąd, gaz, woda, śmieci).[/b

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Cena zawiera czynsztak
Garaż/miejsce parkingowetak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku2
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piekarniktak
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowydom wolnostojący
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl