Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie do wynajęcia

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

3 pokoje 58 m2 Zaodrze ODI/MW/713

/ MIES.

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 58.00 m2

Numer oferty: ODI/MW/713

Typ oferty: wynajem - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowane na ostatnim piętrze w bloku przy ulicy Koszyka.

Piękny widok roztaczający się z okien i balkonu oraz bliskość centrum miasta są dużym atutem lokalu.

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z 3 pokoi, w tym jednego dużego z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt AGD oraz łazienki.

Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

Na podłogach położono panele. W łazience płytki.

Mieszkanie jest bardzo dobrze izolowane, właściciel przygotował go z myślą o komforcie swojej rodziny.

Niezwykle wygodne ogrzewanie miejskie wliczone jest w czynsz administracyjny a raz do roku przysyłane jest ewentualne wyrównanie (nadpłata bądź niedopłata w zależności od stopnia eksploatacji). Ciepła woda pochodzi z podgrzewacza przepływowego.

Lokal posiada podłączenie do sieci UPC. Wystarczy jedynie podpisać umowę z dostawcą. Kable doprowadzone do salonu i jednego z pokoi.

Całość widocznego umeblowania pozostaje do dyspozycji przyszłego najemcy.

Do mieszkania przynależy balkon wyposażony w markizę.

Na osiedlu nie ma problemów z parkowaniem.

Przy wynajmie wymagana jest kaucja w wysokości 2000 zł.

Minimalny czas najmu 1 rok. Właściciel gwarantuje utrzymanie umówionej wysokości czynszu przez cały ten okres.

Mieszkanie wolne od zaraz. Cena ofertowa 1300 zł + 460 czynsz administracyjny + prąd.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Cena zawiera czynsztak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Lodówkatak
Od kiedy wolne2018-09-03
Piekarniktak
Piętro10
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Telewizja kablowatak
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Windatak
Wynajmę również studentomtak
Wysokość czynszu1760
Zmywarkatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl