Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjne w Śródmieściu ODI/M/1822

249 000 zł

Lokalizacja: Śródmieście

Powierzchnia: 55.52 m2

Numer oferty: ODI/M/1822

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

NIERUCHOMOŚĆ GOTOWA DO WPROWADZENIA !

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne i ustawne mieszkanie,zlokalizowane w Śródmieściu,w niskim budynku, na wysokim parterze.

Nieruchomość składa się przestronnego i klimatycznego salonu, przytulnej i jasnej sypialni,kuchni z meblami w zabudowie, łazienki z wc oraz przedpokoju z dużą szafą.Stolarka okienna pcv, nowe drzwi oraz piec gazowy(umieszczony w piwnicy pod mieszkaniem).

Mieszkanie dzięki elementom dekoracyjnym posiada niepowtarzalny klimat, natomiast jego położenie sprawia iż jest jeszcze bardziej atrakcyjną nieruchomością.

Ogrzewanie gazowe piecem 2- funkcyjnym, panele podłogowe, na ścianach gładzie oraz elementy dekoracyjne, w łazience na podłodze i ścianach płytki.
Czynsz 400 zł(2 osoby ze śmieciami),

Budynek ocieplony, dach po remoncie, obecnie trwa przygotowanie klatki schodowej do wymiany instalacji elektrycznej oraz jej pomalowania.

Podwórko zadbane, miejsca parkingowe przy budynku. Do Centrum spacerkiem kilka minut.

W pobliżu przystanki MZK , szkoła, przedszkole, liczne sklepy oraz punkty usługowe.

Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości.

TERMIN PRZEKAZANIA KONIEC MARCA 2018.

CENA OFERTOWA:249.000 zł do negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Garaż/miejsce parkingowetak
Liczba pokoi2
Materiał budowycegła
Oddzielna kuchniatak
Piętroparter
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Umeblowanetak
Wysokość czynszu400
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl