Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

3 pokojowe dwupoziomowe ul. Kośnego ODI/M/1862

290 000 zł

Lokalizacja: Centrum

Powierzchnia: 63.67 m2

Numer oferty: ODI/M/1862

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Tylko u nas!

Oferta na Wyłączność!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Opola, na ul. Kośnego.

Mieszkanie ma 63,67 m2, na które składają się:
3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Jeden z pokoi jest na drugim poziomie.

Standard wykończenia:
Na podłogach - płytki ceramiczne oraz panele, drzwi nowego typu, na ścianach gładzie, okna drewniane nowego typu.

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Ogrzewanie i ciepła woda z piecy gazowych.

Czynsz wraz z funduszem remontowym w wysokości 440 zł/4 osoby.

Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna, wraz ze sprzętem agd: kuchenką, lodówko-zamrażarką, okapem, oraz z szafą na wymiar.
Bardzo dobra infrastruktura w pobliżu: sklepy, szkoła, przedszkole.
Czas przekazania - do uzgodnienia.

Cena 290.000 zł, POLECAMY!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Domofon / wideofontak
Drzwi / okna antywłamaniowetak
Dwupoziomowetak
Forma własnościpełna własność
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku3
Liczba pokoi3
Lodówkatak
Materiał budowycegła
Oddzielna kuchniatak
Piętro2
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniagazowe
Rodzaj zabudowykamienica
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okiendrewniane
Wysokość czynszu440
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl