Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

3 pokoje 58 m2 Bliskie Zaodrze ODI/M/1861

Lokalizacja: Zaodrze

Powierzchnia: 58.24 m2

Numer oferty: ODI/M/1861

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na bliskim Zaodrzu w Opolu.

Mieszkanie ma 58,24 m2, na które składają się:
3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Do lokalu przynależy balkon.

Standard wykończenia:
Na podłogach - płytki ceramiczne oraz panele, drzwi nowego typu, na ścianach gładzie, tapety, okna pcv.

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym.

W dużym pokoju właściciele zainstalowali klimatyzacje.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna.
Bardzo dobra infrastruktura w pobliżu: sklepy, szkoła, przedszkole.
Bliskość terenów zielonych. Czas przekazania - do uzgodnienia.

Nowa cena 275.000 zł, POLECAMY!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Balkontak
Domofon / wideofontak
Forma własnościpełna własność
Klimatyzacjatak
Kuchenkatak
Liczba pięter w budynku10
Liczba pokoi3
Oddzielna kuchniatak
Piętro3
Piwnicatak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Windatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl