Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Mieszkanie na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

2 pokojowe w Komprachcicach pod inwestycje ODI/M/1860

145 000 zł

127 000 zł

Lokalizacja: Komprachcice

Powierzchnia: 30.00 m2

Numer oferty: ODI/M/1860

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Tylko u Nas!

Oferta na Wyłączność!

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w Komprachcicach.

W skład lokalu o pow 30 m2 mieszczącego się na drugim piętrze wchodzą:

- pokój z aneksem kuchennym
- pokój
- łazienka z kabiną prysznicową
- przedpokój

Ogrzewanie ze wspólnej kotłowni.

W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont 2 lata temu.

W chwili obecnej lokal jest wynajmowany.

W cenie lokalu pozostaje kuchnia wraz ze sprzętem AGD.

Standard wykończenia:

Na ścianach: gładzie
Na podłogach: w pokojach panele, w łazience terakota.
Nowa stolarka okienna pcv 2-szybowa.
Nowa stolarka drzwiowa zewnętrzna i wewnętrzna.
Nowa instalacja wodna, kanalizacyjna i elektryczna.

Czynsz w wysokości 300 zł

Czas przekazania - do uzgodnienia.

Nowa cena 127.000 zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Forma własnościpełna własność
Liczba pięter w budynku2
Liczba pokoi2
Lodówkatak
Materiał budowycegła
Piętro2
Pralkatak
Rodzaj ogrzewaniakotłownia
Rodzaj zabudowyblok
Stan wykończeniado zamieszkania
Typ okienplastikowe
Wysokość czynszu300
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl