Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Działka na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

0% Atrakcyjna 8 ar. działka budowlana pod Opolem w Kałach ODI/G/640

32 000 zł

Lokalizacja: Kały

Powierzchnia: 800.00 m2

Numer oferty: ODI/G/640

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Klient Kupujący nie płaci prowizji!

Bardzo pilna sprzedaż!

Kup inwestycyjnie działkę budowlaną, w bardzo dobrej cenie!

W swojej ofercie mamy działkę budowlaną, zlokalizowaną 19 km. od Opola, z dogodnym dojazdem, w miejscowości Kały, wielkości 8 ar.

Działka ta ma kształt regularny - prostokątny i położona jest w bardzo urokliwym miejscu, w kompleksie działek budowlanych, na granicy Borów Stobrawskich.

Dla w/w kompleksu działek, zostały wydane warunki zabudowy.
Uzbrojona jest w energię elektryczną, a sieć wodociągowa jest obecnie w trakcie projektowania.

Do działki prowadzą drogi gminne i wewnętrzne.

Cena 32.000 zł, POLECAMY!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Położeniewieś
Prądtak
Typ działkibudowlana
Dojazd utwardzonytak
W sąsiedztwie lastak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
mgr Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl