Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

Komfortowy dom w Niemodlinie ODI/D/893

599 000 zł

Lokalizacja: Niemodlin

Powierzchnia: 240.00 m2

Numer oferty: ODI/D/893

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Proponujemy Państwu do kupienia bardzo ładnie wykończony dom wolnostojący,
zlokalizowany w Niemodlinie.

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 240 m2, mieści się na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o wielkości 8 ar.

Budynek stworzono w technologii tradycyjnej, wykonany z betonu Ytong.

Przykryty wysokiej jakości dachówką ceramiczną.

Docieplenie elewacji bez wątpienia przyczynia się do wysokiej izolacji termicznej domu.

Dodatkowym materiałem wpływającym na zatrzymanie energii cieplnej wewnątrz obiektu jest zastosowanie wysokiej jakości okien 3-szybowych o niskim współczynniku przenikania ciepła U=0,7, dodatkowo wyposażonych w tzw "ciepłą ramkę".

We wszystkich oknach rolety podtynkowe sterowane elektrycznie.

Na podłodze na parterze deski dębowe, płytki, na piętrze panele.

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Na parterze ogrzewanie podłogowe, oraz w łazience na piętrze.

Budynek wyposażony w instalacje:

- wodną

- kanalizacyjną

- elektryczną

- gazową

- antenową z osprzętem w każdym pokoju

- alarmową.

Nieruchomość dodatkowo wyposażona w centralny odkurzacz.

Dom jest ogrzewany na 2 sposoby:

1.) dwufunkcyjnym kotłem gazowym

2.) kominkiem z rozprowadzeniem powietrza

Na parterze ogrzewanie kominkowe.

Rozkład pomieszczeń:

Parter:

1.) przestronny salon z jadalnią

2.) jasna kuchnia

3.) gabinet

4.) łazienka z dużą wanną narożną

5.) przydatna spiżarnia

6.) sypialnia

7.) garderoba

8.) osobne wc

9.) pomieszczenie gospodarcze

I Piętro:

1.) sypialnia

2.) sypialnia

3.) sypialnia

4.) łazienka

5.) przestronny holl

Na piętrze znajduje się duży taras.

Posesja jest ogrodzona ze wszystkich stron.
Obok domu znajduje się wolnostojący garaż.

Cena 599.000 zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi6
Ogrzewanie gazowetak
Ogrzewanie kominkowetak
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)800
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rolety antywłamaniowetak
Stan wykończeniado zamieszkania
System alarmowytak
Teren zamkniętytak
Typmieszkalny
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl