Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

Dom w Luboszycach ODI/D/919

810 000 zł

Lokalizacja: Luboszyce

Powierzchnia: 176.00 m2

Numer oferty: ODI/D/919

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w Luboszycach.

Budynek 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 176 m2, na którą składają się:

parter:

- obszerny salon, z którego jest wyjście na taras,
- kuchnia połączona z jadalnią,
- pokój,
- łazienka z kabiną prysznicową,
- pomieszczenie wykorzystywane na pralnie z suszarnią.

W całym domu zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

I piętro:

- 4 pokoje,
- przedpokój,
- łazienka.

Dom usytuowany na 11,86 ar. działce, w bardzo spokojnej i cichej okolicy.

Budynek ocieplony, otynkowany. Garaż 2 stanowiskowy w bryle budynku.

W cenie domu pozostaje: kuchnia, wraz ze sprzętem AGD:

- lodówko-zamrażarką,
- kuchenką,
- płytą indukcyjną,
- zmywarką,
- mikrofalówką.

Pozostawienie reszty mebli - do uzgodnienia.

Standard wykończenia:

- okna drewniane nowego typu z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektronicznie,
- ściany i sufity gładzie, tynki ozdobne,
- podłogi - płytki,
- dach z dachówka ceramicznej firmy Tondach,
- brama kuta otwierana na pilota,
- brama garażowa otwierana na pilota.

W budynku zainstalowano odkurzacz centralny.

Ogrzewanie:

- z pompy ciepła z wymiennikiem gruntowym poziomym,
- z kominka z rozprowadzeniem.

Działka zagospodarowana, dużo nasadzeń, budynek gospodarczy, altanka, zabudowany taras.

Właściciele nieruchomości zainstalowali w ogrodzie funkcjonalny system nawadniania.

Czas przekazania - do uzgodnienia.

Cena 810.000 zł, POLECAMY!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi6
Materiał budowycegła
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie kominkowetak
Ogrzewanie pompa ciepłatak
Oknadrewniane
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1186
Położeniewieś
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy2007
Rolety antywłamaniowetak
Stan wykończeniado zamieszkania
Strychtak
Teren zamkniętytak
Typmieszkalny
W okolicy lastak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl