Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Sławomir Krasek

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 602 269 455

e-mail: s.krasek@odiopole.pl

Dom w Luboszycach ODI/D/884

449 000 zł

399 000 zł

Lokalizacja: Luboszyce

Powierzchnia: 155.10 m2

Numer oferty: ODI/D/884

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 155,1 m2 w miejscowości Luboszyce ok. 10 km od Opola.
W budynku zaprojektowano 6 pokoi, 2 łazienki, kotłownię i osobne pomieszczenie gospodarcze oraz dwustanowiskowy garaż.
Dom jest w stanie surowym zamkniętym i został posadowiony na dużej, pięknej 14-arowej, ogrodzonej działce.
Zagospodarowana jest ona dużą ilością zieleni.

Urok lokalizacji i wielkość działki są niewątpliwym atutem tej nieruchomości.


Dom budowany z wykorzystaniem elementów domu pasywnego: innowacyjna metoda osadzania okien – bez mostków cieplnych, ocieplenie ścian szczytowych przy dachu, przygotowanie ocieplenia ścian i podłogi (styropian 20 cm), ocieplenie fundamentu styrodurem, okna trzyszybowe, przygotowanie do rekuperacji.

Powierzchnia całkowita budynku wraz z użytkowym poddaszem to ok. 235 m2.

Właściciel zadbał by dom został wykonany z materiałów wysokiej jakości :
- ściany zewnętrzne murowane z bloczków YTONG (40 cm), wewnętrzne z bloczków SILKA
- strop i schody żelbetowe,
- okna PCV 3-szybowe, rolety zewnętrzne,
- dachówka ceramiczna CREATON, pełne orynnowanie,
- kominek z wkładem firmy SCHIEDEL.

Do budynku doprowadzono prąd, na działce znajduje się studnia.
Gaz miejski, woda i kanalizacja w odległości ok. 200 m.

Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni działki do 32 ar, na której znajdują się drzewa iglaste i drzewa owocowe (dające obfite plony).

Cena 399.000 DO NEGOCJACJI!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Garażtak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi6
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1400
Położeniepod miastem
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniastan surowy zamknięty
Teren zamkniętytak
Typmieszkalny
W okolicy lastak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl