Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Katarzyna Wysocka

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 790 875 060

e-mail: k.wysocka@odiopole.pl

Atrakcyjna, niewielka i przytulna połowa domu z tarasem i ogródkiem ODI/D/923

209 000 zł

Lokalizacja: Walce

Powierzchnia: 54.78 m2

Numer oferty: ODI/D/923

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Z Przyjemnością prezentujemy Państwu słoneczną i atrakcyjną połowę niewielkiego domu, zlokalizowaną w cichym i spokojnym miejscu.

Nieruchomość składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z jadalnią z wyjściem na taras i ogródek łazienki z wc oraz ustawnego przedpokoju.

Układ pomieszczeń pozwala na rozbudowanie nieruchomości a także stworzenie dodatkowego pomieszczenia w miejscu tarasu.

Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki podłogowe, w łazience płytki podłogowe i ścienne.

W cenie pozostają wszystkie meble w zabudowie, kompletne umeblowanie pokoju młodzieżowego,meble kuchenne wraz ze sprzętem agd,całe wyposażenie łazienki natomiast pozostałe meble w nieruchomości do uzgodnienia.

CENA OFERTOWA:209000 do niewielkiej negocjacji.

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachpłaski
Dojazd utwardzonytak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi2
Ogrzewanie olejowetak
Oknaplastikowe
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniado zamieszkania
Typmieszkalny
Umeblowanytak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl