Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

0% PROMOCJA! Dom Budkowice Stare ODI/D/868

690 000 zł

549 000 zł

Lokalizacja: Budkowice Stare

Powierzchnia: 450.00 m2

Numer oferty: ODI/D/868

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

P R O M O C J A!

Tylko u nas!


Klienci naszego biura nie płacą prowizji!

W rozliczeniu przyjmiemy mieszkanie!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Budkowice Stare.

Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 450 m2, na którą składają się:
- parter: salonu z którego jest wyjście na jeden z 3 tarasów, 3 pokoi, łazienki,wc, pomieszczenia gospodarczego, oraz jasnej kuchni.
- I piętro: 4 pokoi ( z 2 pokoi wyjście na 2 duże tarasy), oraz łazienki, kuchni.
Dom w całości podpiwniczony.
Piwnice zostały kiedyś przerobione na lokal użytkowy - gastronomiczny, z zapleczem kuchennym i toaletami.

Możliwość prowadzenia działalności usługowo - gastronomicznej

Dom usytuowany na 13 ar. działce, w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Budynek ocieplony, otynkowany.

Na całości budynku położono klinkier!

Garaż wolno-stojący, własne miejsca parkingowe.
Działka zagospodarowana.

W salonie gustowny kominek.

Standard wykończenia:
okna - pcv, ściany - tapety, tynki, podłogi - mozaika parkietowa, panele.
dach - dachówka cementowa.
W oknach rolety zewnętrzne.
Ogrzewanie zróżnicowane:
Olejowe, na palet, oraz z kominka z rozprowadzeniem.

Dom posiada własną oczyszczalnie ekologiczną

Układ pomieszczeń, oraz osobne 2 wejścia, pozwala na mieszkanie w domu niezależnie 2 rodzinom.
Nieruchomość dostępna od zaraz!

Nowa cena 549.000 zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi8
Materiał budowycegła
Oczyszczalniatak
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie kominkowetak
Ogrzewanie olejowetak
Oknaplastikowe
Piwnicatak
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1300
Położeniewieś
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy1998
Rolety antywłamaniowetak
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl